Home › Home

Vítejte na stránkách společnosti BCB Plzeň, spol.s.r.o.

JUNKERS - BOSCH CENTRUM PLZEŇ  -  PRODEJ A SERVIS TEPELNÉ TECHNIKY

Sídlo společnosti, zakázková kancelář, prodejna:  Na Roudné 7, 301 64  Plzeň
Vedení společnosti, provozní kancelář:  Pod Všemi svatými 4, 301 64  Plzeň
Sklad, dílna:  Pod Všemi svatými 2, 301 64  Plzeň
Tel.:  377 539 392,  377 539 521


Představení společnosti

Společnost   BCB Plzeň   působí na trhu s tepelnou technikou od roku 1993. Naší specializací jsou plynové kotle a ohřívače TUV význačného německého výrobce  Junkers  (Bosch Termotechnika) , italských výrobců  Ferroli a Immergas. 
Kromě těchto známých světových značek nabízíme i produkty českého výrobce tepelné techniky  Dakon (Bosch Termotechnika).
Nabídka je doplněna o ohřívače vody jednoho z největších zámořských výrobců těchto zařízení, a to americké firmy  Rheem.  Nabízíme i kvalitní komerční plynové ohřívače TUV italské firmy  Boschetti a ohřívače vody dodávané společností Quantum.
Více...

Naše služby

- prodej plynových kotlů a ohřívačů vody
- montáž nových plynových kotlů a ohřívačů vody
- uvedení plynových kotlů a ohřívačů vody do provozu
- záruční a pozáruční servis plynových kotlů a ohřívačů vody
- vyčištění a kontrola plynových kotlů a ohřívačů vody před topnou sezónou
- prodej, uvedení do provozu a servis elektrokotlů.
Více...

Provádíme záruční, pozáruční servis a opravy plynových kotlů a ohřívačů vody pro výrobce: Junkers, Ferroli, Immergas, Ligas, Dakon, Protherm, Viadrus, A.O.Smith, John Wood, Boschetti, Rheem.

      Zde najdete přehled sortimentu tepelné techniky, který prodáváme.

       Dříve, než zavoláte servis, přečtěte si informace na této stránce.

Revize a servis plynových spotřebičů nejsou zbytečné!

Pro bezproblémové využívání plynových spotřebičů, ať už se to týká kotlů nebo ohřívačů vody, je vhodné zajistit si pravidelný servis a kontrolu nejlépe mimo topnou sezónu. Předcházíte tím vlastnímu ohrožení, proto tuto problematiku nepodceňujte. Revize u plynových spotřebičů by se měly provádět minimálně jednou za rok a musí je provést odborník.
Toto doporučují výrobci, jelikož zanesený plynový spotřebič je nejen méně bezpečný, ale především má větší spotřebu. U plynového kotle a ohřívače vody je třeba zkontrolovat kompletní proces, od hořáků, až po komín.
Dle normy TPG 704 01, která stanovuje požadavky na odběrná plynová zařízení a spotřebiče na plynná paliva v budovách, se u spotřebičů v provedení "B" při jejich seřizování servisní organizací a při provozní revizi, musí z bezpečnostních důvodů provést měření koncentrace CO ve spalinách, měření koncentrace CO v ovzduší v místě instalace spotřebiče, měření tahu komína a měření teploty spalin.

Upozornění

Společnost BCB Plzeň, spol.s r.o. není zaevidována v systému elektronické evidence tržeb (EET). Z tohoto důvodu neprodáváme žádné zboží "za hotové". Za zboží přijímáme platby pouze bezhotovostně - bankovním převodem.
Platby za služby, na které se EET nevztahuje (uvádění do provozu, servis (opravy), čištění, údržba, montáže - hotovostní platby přijímáme.

BCB PLZEŇ, spol.s r.o.,  Na Roudné 7,  301 64 Plzeň
PRODEJNÍ A SERVISNÍ CENTRUM TEPELNÉ TECHNIKY

Telefonní spojení pro prodej PRODEJ   +420 377 539 392.
Provozní doba 8.00 - 15.00 hod. Mimo provozní dobu záznamník.
Telefonní spojení pro servis SERVIS    +420 377 539 521.
Provozní doba 10.00 - 15.00 hod. Mimo provozní dobu záznamník.