HomeTermostaty › Salus

Internetový termostat SALUS iT500Salus iT500 Nový internetový termostat iT500 nabízí jedinečnou možnost ovládání Vašeho vytápění se zpětnou vazbou z jakéhokoliv potřebného místa prostřednictvím chytrého telefonu nebo počítače.
Základní sada je vybavena bránou iTG500, která je připojena do Vašeho routeru, dále pak bezdrátovým termostatem iT500 a bezdrátovou přijímací jednotkou iT500RX, která je zapojena ke spotřebiči (např. kotel). Uvedená základní sada ovládá jeden okruh vytápění, případně jeden okruh vytápění (ÚT) + teplou vodu (TUV), v případě, že uživatel potřebuje ovládat dva topné okruhy, tak je možné zakoupit bezdrátové čidlo iT300, což umožní ovládání dvou topných okruhů vytápění (ÚT).

Salus iT500
  • termostat ovládaný přes internet prostřednictvím počítače nebo mobilu
  • ovládá vaše vytápění a teplou vodu přes internet
  • termostat je kompatibilní s počítačem nebo chytrým telefonem (smartphonem)
  • Váš počítač a telefon jsou připojeny k systému exitujícího širokopásmového připojení (routeru)
  • stabilní interní bezdrátová komunikace je zajištěna bezdrátovým přenosem na frekvenci 868MHz
  • interní bezdrátový systém umožňuje snadnou instalaci termostatu na vhodně zvolené místo
  • jedná se o velmi energeticky úsporný a bezpečný systém

3 varianty nastavení
1. jeden oběh ÚT – 1 zóna
2. dva oběhy ÚT – 2 zóny (potřebné čidlo iT300 pro druhý topný okruh)
3. jeden oběh ÚT + jeden oběh TUV


Přihlásit se nebo Zaregistrovat Váš iT500

Technické parametry Salus iT500

Součást balení

Brána iTG500
Brána iTG500 je připojena přes krátký kabel k vašemu routeru – internetovému připojení. Brána zajišťuje přístup přes internet a ovládá Váš topný systém.
Rozměry 90mm x 40mm x 25mm.

Přijímač iT500RX
Jedná se o bezdrátový přijímač, který je připojen ke kotli a umožňuje tak umístěný termostatu iT500 na Vámi zvolené místo.
Rozměry 150mm x 100mm x 35mm.

Termostat iT500
Tento pokojový termostat může nahradit také Váš současný termostat. V závislosti na konfiguraci Vašeho systému můžete použít tuto jednotku k řízení teploty v jedné nebo dvou topných zónách* Vašeho domu nebo k řízení vytápění a teplé vody.
Rozměry 125mm x 90mm x 25mm.

* ke dvěma topným zónám je nutné dokoupit bezdrátové čidlo iT300.

Řešení pro vzdálené ovládání Vašeho vytápění pomocí internetového termostatu SALUS iT500 na obdobě GSM ovládání

Datový multimodem USB Salus nabízí i řešení pro domy, kde není možné připojit internetový termostat SALUS iT500 z důvodu nemožnosti zřízení pevného internetového připojení.
Router USB WIFI V těchto případech se většinou jedná o chalupy, chaty nebo domy, kde uživatel v současnosti nemá možnost zřízení pevného internetové připojení. Doposud jedinou možností jak tento problém vyřešit bylo pořízení GSM termostatu a následného nastavování a zjišťování funkčnosti topného systému prostřednictvím SMS zpráv.
Pomocí internetového termostatu SALUS iT500 a doplňkového zařízení, může uživatel plně využít výhod přehledné aplikace v mobilním telefonu nebo počítači a neomezeně tak mít informace o aktuálním stavu jeho topného systému po ruce.
Sada se skládá z routeru + USB multimodemu + datové SIM karty) je plně kompatibilní s internetovým termostatem SALUS iT500 a řeší tím původní komplikované řešení vzdáleného ovládání pomocí GSM modulů ve prospěch pohodlného a přehledného uživatelského rozhraní. Sada je zároveň kompatibilní s datovou sim kartou jakéhokoliv tuzemského operátora (např. T-MOBILE, O2).

Ceník

  Popis   Cena
  bez DPH
  Cena
  s DPH
  Intgernetový termostat iT500 (balení obsahuje termostat iT500TR, přijímač iT500RX, bránu iTG500, stojan, ADSL kabel, siťový adaptér, držák na stěnu)   4990,- Kč   6038,- Kč
  Bezdrátové čidlo iT300 (pro dva topné okruhy)   790,- Kč  956,- Kč
  Kompletní přídavný set pro GSM ovládání (obsahuje router s USB, multimodem, datovou SIM kartu)   1499,- Kč  1814,- Kč

Bezdrátové čidlo iT300
Ke stažení

 Iternetový termostat SALUS  iT500 - instalační manuál
 Internetový termostat SALUS  iT500 - uživatelský manuál
 Návod  iT500 - zkrácený
*Bezdrátové čidlo iT300 (není součást balení)
Je potřebné v případě, pokud požadujete ovládat teplotu ve dvou topných místech Vašeho domu (zónách). Dvě topné zóny Vám umožní přesnější regulaci teploty a komfortu ve Vašem domě, zlepšují zároveň energetickou účinnost v domě.
Rozměry 75mm x 75mm x 25mm.

Salus iT500